Moduļu konstrukciju rūpnieciskā ražošana, pārdošana, noma un transporta pakalpojumi

13 gadi Latvijas tirgū

un 9 iemesli, kapēc jums tieši ir jaizvēlas mūsu prece
  • Ražojam paši, bez pārpirkumiem un uzcenojumiem!
  • Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus!
  • Individuāla pieeja katram klientam!
  • Stingra kontrole darbu izpildē!
  • Garantija!
  • Mēs paši piegādājam preci, Jūsu norādītajā vietā un laikā!
  • Strādājam bez brīvdienām!
  • Jebkādi izmēri un plānojumi!
  • Un 13 gadi veiksmīgas sadarbības!
Produkcija

Celtniecības moduļi

Viens no nedārgiem mobilo ēku variantiem. Tās ir telpas sezonas strādnieku pagaidu dzīvošanai, ēdnīcas, būvdarbu vadītāju telpas būvlaukumā, kā arī saimniecības ēkas vai apsardzes pagaidu posteņi. Moduļkonstrukciju galvenā priekšrocība ir iespēja tās vairākkārt pārvietot no vienas vietas citā, tas ļauj īsā laikā ierīkot celtniecības bāzes pamatojoties uz pagaidu ēkām un to kompleksiem.

Produkcija

Ofisi

Piedāvājam Jums ofisu moduļus pastāvīgu vai pagaidu objektu celtniecībai. Ofisu moduļus var izmantot administratīvo ēku, banku, pastu, skolu u.c. celtņu ātrai montāžai. Moduļus var ātri demontēt un pārvietot. Ofisu moduļi tiek piegādāti pilnībā aprīkoti ar iekārtām, gatavi tūlītējai lietošanai. Interjera aprīkojums un krāsu varianti pēc pasūtītāja vēlēšanās.

Produkcija

Sargu mājiņas

Sargu mājiņas paredzētas apsardzes dienesta personāla izvietojumam un pārstāv nelielu būvi. Mēs piedāvājam jums tipveida sargu mājiņas,kā arī tas izgatavošanu pa jūsu skicēm.Mūsu sargu mājiņas nodrošina darbiniekam komfortablus nosacījumus, kuros viņš visu gadu ar maksimālu efektivitāti var izpildīt savus pienākumus.

Pakalpojumi

Ražošana

Pateicoties savai zemajai pašizmaksai un relatīvi ilgam mūžam sadzīves telpas ir ekonomiski visizdevīgākais risinājums pērkot pagaidu dzīvokli vai saimniecības ēkas piepilsētas zemes gabalam. Mūsu firma ir ražošanas uzņēmums, tāpēc ir iespējamas moduļa iekšējā plānojuma, tā garuma izmaiņas, iekšējo starpsienu neuzstādīšana (montējot uzreiz vairākus gabalus veidojas plaša telpa), divstāvu sadzīves “pilsētiņu” nokomplektēšana ar kāpnēm, balkoniem, papildus iekārtu, elektroinstalācijas, ierīkošana, logu režģu ierīkošana, dažādi varianti.

Noma

Piedāvājam jums strādnieku sadzīves telpas ar nomas noteikumiem. Saņemt nomā sadzīves telpu var parakstot nomas līgumu un iemaksājot ķīlu. Piegādes laiks pēc vienošanās.

Piegāde

Sadzīves telpas tiek pārvadātas ar speciālām automobiļu platformām. Transportēšana tiek veikta samontētā veidā. Iekraušanai un izkraušanai izmanto kā uz mašīnas esošo manipuilatorceltni, tā arī atsevišķu automobiļu celtni.Jums ir tikai jānoformē pasūtījums un jānorāda piegādes vieta. Pārējās formalitātes uzņemsies mūsu firma. Ir jāņem vērā, lai sadzīves telpu iekraušanas un izkraušanas vieta būtu brīva automobiļa un celtņa piebraukšanai.
Ir iespējama arī izvešana ar savu transportu.

NOSŪTĪT TIEŠU ZIŅOJUMU